Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Immunefi vyplatila etickým hackerům v roce 2022 přes 52 milionů dolarů za nalezení zranitelností v blockchainových a kryptoměnových aplikacích.

Immunefi vyplatila etickým hackerům v roce 2022 přes 52 milionů dolarů za nalezení zranitelností v blockchainových a kryptoměnových aplikacích.

Platforma Immunefi, která se zaměřuje na kryptografické odměny za chyby, vyplatila v roce 2022 etickým hackerům přes 52 milionů dolarů za nalezení zranitelností v blockchainových a kryptoměnových aplikacích. To je výrazný nárůst oproti 8,7 milionu dolarů vyplacených v rámci programů odměn za zranitelnosti společnosti Google v roce 2021. Nejvyšší odměna, kterou společnost Immunefi vyplatila, činila 10 milionů dolarů za zranitelnost objevenou ve Wormhole, obecném protokolu pro zasílání zpráv mezi řetězci. Od svého založení v roce 2020 vyplatila společnost Immunefi odměny ve výši více než 65 milionů dolarů za zabezpečení 25 miliard dolarů v celkové hodnotě. Spolupracovala s významnými hráči v této oblasti a nedávno získala 24 milionů dolarů v kole série A.