Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Identifikace Kryptoměn s potenciálem Uspět v roce 2023: Bitcoin, Cardano, Ethereum, ApeCoin a XRP

Identifikace Kryptoměn s potenciálem Uspět v roce 2023: Bitcoin, Cardano, Ethereum, ApeCoin a XRP

Vzhledem k tomu, že odvětví kryptoměn zažilo jeden z nejhorších roků v historii s celkovým poklesem tržní kapitalizace o 65 %, je čas podívat se dopředu a identifikovat digitální aktiva s potenciálem uspět v roce 2023. Společnost Finbold provedla hloubkovou analýzu trhu, aby určila, na které kryptoměny by si investoři a obchodníci měli dát v lednu pozor.

Bitcoin (BTC) byl silně ovlivněn krizí a od začátku roku 2022 klesl o téměř 65 % na 16 600 USD. Přesto se mnoho obchodníků s kryptoměnami domnívá, že představuje dobrou investiční příležitost a že leden by mohl být poslední šancí k jeho výhodnému nákupu.

Cardano (ADA) v průběhu roku 2022 nadále zaznamenávalo růst své sítě, přičemž počet chytrých kontraktů Plutus se zvýšil o 394 % a počet nativních tokenů na platformě vzrostl o 192 %. Transakce v síti také vzrostly o 139 %, což z něj činí hodnou investici i přes jeho současnou cenu 0,25 USD, která je o 80 % nižší než v prosinci 2021.

Ethereum (ETH) nezaznamenalo výrazný pohyb vzhůru kvůli širším makro faktorům, ale větší počet institucí, které se tohoto aktiva chopí, by mohl vést k tomu, že počátkem roku 2023 dosáhne svého skutečného potenciálu, což by mohlo kompenzovat ztráty nabyté v průběhu roku 2022.

ApeCoin (APE) byl spuštěn ekosystémem Bored Ape Yacht Club v březnu 2022 a od zavedení mechanismu sázek a prvního připsání odměn za APE se těší oblibě velryb. Účinky tohoto kroku by se měly projevit počátkem roku 2023, přičemž by mohly zvýšit současnou cenu aktiva ve výši 3,64 USD.

XRP se zapletla do soudního sporu s americkou Komisí pro cenné papíry a burzy, která ji viní z nezákonného prodeje tokenu. Pokud Ripple spor vyhraje, mohlo by to vést k tomu, že XRP bude mít v roce 2023 silnou býčí rally, takže leden bude poslední šancí získat jej za nízkou cenu 0,345 USD.

Neúspěchy, které kryptografický sektor zažil v uplynulém roce, ukazují, že nic není jisté a vnější události mohou mít obrovský tlak na pokles. Výše uvedené kryptoměny však v náročných časech prokázaly odolnost, což z nich činí jedny z nejlepších kryptoměn k nákupu v lednu 2023.