Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Hluboký pohled na Bitcoin na řetězci: BTC klesá pod globální náklady na elektřinu“

„Hluboký pohled na Bitcoin na řetězci: BTC klesá pod globální náklady na elektřinu“

Bitcoin je digitální měna, která se stále více stává populární. Někteří lidé ji používají jako investici, zatímco jiní ji používají jako způsob, jak nakupovat a prodávat. Nedávný průzkum ukázal, že cena bitcoinu se nedávno propadla pod globální náklady na elektřinu. To znamená, že náklady na vytvoření jednoho bitcoinu jsou vyšší než jeho tržní hodnota. To může mít za následek, že lidé budou méně ochotni investovat do bitcoinu.

Navíc, průzkum ukázal, že většina bitcoinových transakcí je prováděna v zemích s nízkými náklady na elektřinu. To znamená, že lidé v těchto zemích mohou vytvářet bitcoin za méně peněz než lidé v jiných zemích. To může vést k tomu, že lidé budou více ochotni investovat do bitcoinu v těchto zemích.

V každém případě je důležité si uvědomit, že cena bitcoinu se může kdykoli změnit. Proto je důležité, aby lidé, kteří se rozhodnou investovat do bitcoinu, pečlivě sledovali trh a udělali rozhodnutí na základě svých vlastních znalostí.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Zdroj informací

cryptoslate.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn