Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Hacker Zneužil Chytrý Kontrakt BonqDAO a Ukradl Tokeny v Hodnotě 88 Milionů Dolarů

Hacker Zneužil Chytrý Kontrakt BonqDAO a Ukradl Tokeny v Hodnotě 88 Milionů Dolarů

Dnes došlo ke zneužití jednoho z chytrých kontraktů BonqDAO, které vedlo ke krádeži tokenů v hodnotě přibližně 88 milionů dolarů. Hacker odstranil 114 milionů walbt, zabaleného nativního tokenu AllianceBlock, a 98 milionů tokenů beur z jednoho z trezorů společnosti BonqDAO, který je kontrolován uživateli a používán k ražbě jejího platebního tokenu beur, který je navázán na euro. Hacker zatím prodal tokeny v hodnotě zhruba 1,2 milionu dolarů, ale kvůli nelikviditě má problém celou částku převést na stablecoiny nebo ETH.

Společnost AllianceBlock v reakci uvedla, že incident je izolovaný na tresortech BonqDAO a žádné chytré kontrakty nebyly narušeny. Oba týmy pracovaly na odstranění likvidity, aby zmírnily dopady hackera, který ukradené tokeny převedl na jiná aktiva, a zastavily veškeré burzovní obchody. AllianceBlock také pozastavil přemostění na AllianceBlock Bridge, dokud se situace nevyřeší. AllianceBlock pracuje na řešení kompenzace postižených držitelů albt a pořídil snímek držitelů před útokem a bude razit a airdropovat nové tokeny albt postiženým uživatelům.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Ethereum

Zdroj informací

www.theblock.co ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.