Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Grayscale říká, že SEC podala první právní stížnost v současném soudním sporu o Bitcoin Futures ETF

Grayscale říká, že SEC podala první právní stížnost v současném soudním sporu o Bitcoin Futures ETF

Grayscale, jedna z největších společností zabývajících se investicemi do kryptoměn, oznámila, že Securities and Exchange Commission (SEC) podala první právní návrh v souvislosti s trvajícím soudním sporem o Bitcoin futures ETF. Společnost Grayscale tvrdí, že SEC se snaží zabránit tomu, aby se Bitcoin stal regulovanou komoditou.

SEC tvrdí, že Bitcoin není regulovanou komoditou a že jeho obchodování by mělo být regulováno podle zákonů o cenných papírech. Grayscale se s tímto tvrzením nesouhlasí a tvrdí, že Bitcoin by měl být regulován jako komodita.

Grayscale se domnívá, že SEC se snaží zabránit tomu, aby se Bitcoin stal regulovanou komoditou, a to tím, že zablokuje vydání Bitcoin futures ETF. Grayscale se proto rozhodla podat žalobu proti SEC.

Grayscale doufá, že soudní spor skončí ve prospěch Bitcoinu a že se Bitcoin stane regulovanou komoditou. Pokud se to stane, mohlo by to znamenat, že se Bitcoin stane dostupnějším pro všechny typy investorů.