Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Grayscale říká, že SEC podala první právní stížnost v současném soudním sporu o Bitcoin Futures ETF

Grayscale říká, že SEC podala první právní stížnost v současném soudním sporu o Bitcoin Futures ETF

Grayscale, jedna z největších společností zabývajících se investicemi do kryptoměn, oznámila, že Securities and Exchange Commission (SEC) podala první právní návrh v souvislosti s trvajícím soudním sporem o Bitcoin futures ETF. Společnost Grayscale tvrdí, že SEC se snaží zabránit tomu, aby se Bitcoin stal regulovanou komoditou.

SEC tvrdí, že Bitcoin není regulovanou komoditou a že jeho obchodování by mělo být regulováno podle zákonů o cenných papírech. Grayscale se s tímto tvrzením nesouhlasí a tvrdí, že Bitcoin by měl být regulován jako komodita.

Grayscale se domnívá, že SEC se snaží zabránit tomu, aby se Bitcoin stal regulovanou komoditou, a to tím, že zablokuje vydání Bitcoin futures ETF. Grayscale se proto rozhodla podat žalobu proti SEC.

Grayscale doufá, že soudní spor skončí ve prospěch Bitcoinu a že se Bitcoin stane regulovanou komoditou. Pokud se to stane, mohlo by to znamenat, že se Bitcoin stane dostupnějším pro všechny typy investorů.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Zdroj informací

www.theblock.co ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.