Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Goldman Sachs označuje Bitcoin jako nejvýkonnější aktivum na Světě v roce 2022

Goldman Sachs označuje Bitcoin jako nejvýkonnější aktivum na Světě v roce 2022

Navzdory masivním neúspěchům, které odvětví kryptoměn utrpělo v roce 2022, včetně několika bankrotů a vyšetřování podvodů, bankovní gigant Goldman Sachs zařadil Bitcoin jako nejvýkonnější aktivum na světě v tomto roce. Podle zprávy Goldman Sachs o výnosnosti aktiv od počátku roku Bitcoin překonal výkonnost takových aktiv, jako je index S&P 500, zlato, nemovitosti, Nasdaq 100, index rozvíjejících se trhů MSCI, index rozvinutých trhů MSCI, energie, informační technologie, finance, desetileté americké státní dluhopisy, zdravotní péče, veřejné služby, materiály, ropa, základní spotřební zboží a mnoho dalších.

Vlajková loď decentralizovaných finančních aktiv zaujímá první místo na tomto seznamu s celkovým výnosem přes 27 % a rizikově upraveným poměrem 3,1. Společnost Goldman Sachs přidala Bitcoin do své zprávy o výnosech na začátku roku 2021, po letech skepse ke kryptoaktivům a potírání prvního digitálního aktiva, což vedlo k zavedení kryptografických služeb pro její vysoce bonitní klienty ve druhém čtvrtletí roku 2022 s odkazem na zvýšenou poptávku.

V době tisku měnil Bitcoin majitele za cenu 22 546 USD, což představuje pokles o 1,65 % za předchozích 24 hodin, nicméně zisk 6,57 % ve srovnání s cenou před sedmi dny a 33,87 % na měsíčním grafu. Její tržní kapitalizace aktuálně činí 433,88 miliardy USD, čímž v tomto ukazateli překonává všechny přední tradiční finanční subjekty na světě.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Zdroj informací

finbold.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Revolut Umožňuje Zákazníkům Generovat Výnosy z Kryptoaktiv Přes Staking

Mike McGlone předpovídá recesi na kryptotrhu, Robert Kiyosaki radí investorům opatrnost

John Deaton tvrdí, že XRP není cenný papír, přestože Ripple prodává jako investiční kontrakt

Cardano (ADA) zažívá náhlý nárůst ceny, když velrybí investoři nashromáždili tokeny v hodnotě přes 162 milionů dolarů

StarkWare uvádí na trh StarkNet Prover, čímž dokončuje open-sourcing řešení pro škálování StarkNet Layer 2 pro Ethereum

Londýn na Prvním Místě v Žebříčku Připravenosti na Kryptoměny

Používání chytrých smluv Cardano prudce vzrostlo po spuštění aktualizace Vasil a stabilního mince Djed

Cena MATIC stoupá, protože DeFi Exchange integruje token a TVL roste

Společnost Doritos spouští první web3 zážitek na Polygonu (MATIC) se studiem Doritos Triangle Studios