Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Genslerův přístup k crypto se zdá být zkreslený, jak narůstají kritiky

Genslerův přístup k crypto se zdá být zkreslený, jak narůstají kritiky

Cryptocurrencies jsou stále populárnější, ale někteří kritici se obávají, že nový regulátor SEC, Gary Gensler, bude příliš tvrdý. Gensler je známý svým přísným přístupem k regulaci finančních trhů a jeho kritici se obávají, že to bude mít negativní dopad na kryptoměny.

Gensler se snaží zajistit, aby kryptoměny byly regulovány stejně jako jiné finanční produkty. To by mohlo znamenat, že by se kryptoměny mohly stát příliš regulované a mohlo by to omezit jejich rozvoj. Kritici také obávají, že Genslerův přístup by mohl vést k vyšším poplatkům a nákladům pro uživatele kryptoměn.

Navzdory obavám některých kritiků Gensler zdůrazňuje, že jeho cílem je zajistit, aby kryptoměny byly bezpečné a transparentní. Jeho cílem je také zajistit, aby kryptoměny byly chráněny před podvodníky a aby byly v souladu s právními předpisy.

I když Genslerův přístup k regulaci kryptoměn může být pro některé kontroverzní, jeho cílem je zajistit, aby kryptoměny byly bezpečné a transparentní. To by mohlo přispět k dlouhodobému úspěchu kryptoměn.

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn