Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Generální ředitel společnosti Sushiswap odhalil ztrátu 30 milionů dolarů z pobídek k likviditě v roce 2020

Generální ředitel společnosti Sushiswap odhalil ztrátu 30 milionů dolarů z pobídek k likviditě v roce 2020

Rychlé shrnutí:

  • Ředitel společnosti SushiSwap prozradil, že decentralizovaná burza letos přišla o 30 milionů dolarů na pobídkách pro likviditní pool. Generální ředitel uvedl, že ztráty jsou způsobeny vysokými pobídkami poskytovanými poskytovatelům likvidity. Generální ředitel rovněž navrhl, že ztráty lze získat zpět snížením pobídek.

Vysvětlení

Kryptoměny jsou digitální aktiva, s nimiž se obchoduje na decentralizovaných burzách. SushiSwap je jednou z takových decentralizovaných burz. Nedávno generální ředitel SushiSwap prozradil, že burza letos přišla o 30 milionů dolarů na pobídkách poskytovaných poskytovatelům likvidity. Poskytovatelé likvidity jsou lidé, kteří burze poskytují likviditu nákupem a prodejem kryptoměn.Generální ředitel uvedl, že ztráty byly způsobeny vysokými pobídkami poskytovanými poskytovatelům likvidity. Navrhl také, že ztráty lze pokrýt snížením pobídek. To by znamenalo, že poskytovatelé likvidity budou dostávat méně pobídek, ale burze by to mohlo pomoci ztráty získat zpět.Ještě se uvidí, jakým způsobem bude burza ztráty vymáhat. Je však zřejmé, že burza musí přijmout určitá opatření, aby zajistila, že ztráty budou v budoucnu minimalizovány.

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.