Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Generální ředitel společnosti Cardano varuje před katastrofálním dopadem sporu Ripple vs. SEC

Generální ředitel společnosti Cardano varuje před katastrofálním dopadem sporu Ripple vs. SEC

Rychlé shrnutí:

  • Ředitel společnostiCardano Charles Hoskinson varoval před katastrofickým dopadem, pokud nebude případ Ripple vs. SEC vyřešen do 15. prosince. Hoskinson se domnívá, že případ by mohl být do uvedeného termínu vyřešen, ale výsledek by mohl být pro odvětví kryptoměn škodlivý. Hoskinson vyzval ostatní kryptoměnové společnosti, aby podnikly kroky na ochranu před možnými následky.

Vysvětlení

Charles Hoskinson, generální ředitel společnosti Cardano, nedávno varoval před možným katastrofickým dopadem, pokud nebude případ Ripple vs. SEC vyřešen do 15. prosince. Jedná se o právní bitvu mezi společností Ripple a americkou Komisí pro cenné papíry (SEC) o klasifikaci kryptoměny XRP společnosti Ripple. Hoskinson se domnívá, že případ by mohl být do tohoto termínu vyřešen, ale jeho výsledek by mohl odvětví kryptoměn poškodit. Vyzval ostatní kryptoměnové společnosti, aby podnikly kroky na ochranu před možnými následky.Hoskinson uvedl, že výsledek případu by mohl mít na odvětví kryptoměn zásadní dopad a že by mohl vést k „masivnímu otřesu“. Domnívá se, že případ by mohl mít vlnový efekt, který by vedl k tomu, že by podobným právním bitvám čelily i další kryptoměnové společnosti. Vyzval ostatní společnosti, aby podnikly kroky na ochranu před možným dopadem, například se zaregistrovaly u SEC nebo přijaly jiná opatření k zajištění souladu s předpisy.Případ Ripple vs. SEC je významnou událostí v odvětví kryptoměn a jeho výsledek by mohl mít zásadní dopad na celé odvětví. Je důležité, aby kryptoměnové společnosti přijaly opatření na ochranu před možnými důsledky a aby si byly vědomy možných důsledků tohoto případu.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Cardano

Zdroj informací

finbold.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn