Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Generální ředitel Ripple Garlinghouse optimisticky očekává vyřešení bitvy s Komisí pro cenné papíry a burzy během několika měsíců

Generální ředitel Ripple Garlinghouse optimisticky očekává vyřešení bitvy s Komisí pro cenné papíry a burzy během několika měsíců

Generální ředitel Ripplu Brad Garlinghouse vyjádřil optimismus, že dlouhotrvající bitva mezi Ripplem a americkou Komisí pro cenné papíry (SEC) by mohla být vyřešena během „jednociferného počtu měsíců“. Komise SEC podala v prosinci 2020 stížnost, v níž obvinila společnost Ripple, že se svou mincí XRP uskutečnila nelicencovaný prodej cenných papírů v hodnotě 1,3 miliardy dolarů. Garlinghouse věří, že soudce nakonec rozhodne ve prospěch společnosti Ripple vzhledem k právu a faktům. Poznamenal také, že společnost Ripple se několikrát setkala s Komisí pro cenné papíry a burzy (SEC) v rámci svého úsilí o vyjasnění regulace, ale komise nenaznačila, že by XRP považovala za cenný papír.
Garlinghouse vyzval Komisi pro cenné papíry a burzy, aby napodobila některé z jurisdikcí přátelských ke kryptoměnám, které vytvořily výhledové předpisy týkající se kryptoměn, jež podporují inovace. Pokud jde o možnost dosažení dohody, Garlinghouse uvedl, že společnost Ripple by souhlasila s urovnáním pouze v případě, že by americká agentura objasnila, že XRP nelze považovat za cenný papír. Podle něj je ve Vennově diagramu pro urovnání jen velmi málo místa, protože SEC a Gary Gensler velmi otevřeně prohlásili, že téměř všechny kryptoměny považují za cenný papír.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

XRP (Ripple)

Zdroj informací

zycrypto.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

John Deaton tvrdí, že XRP není cenný papír, přestože Ripple prodává jako investiční kontrakt

Cardano (ADA) zažívá náhlý nárůst ceny, když velrybí investoři nashromáždili tokeny v hodnotě přes 162 milionů dolarů

StarkWare uvádí na trh StarkNet Prover, čímž dokončuje open-sourcing řešení pro škálování StarkNet Layer 2 pro Ethereum

Londýn na Prvním Místě v Žebříčku Připravenosti na Kryptoměny

Používání chytrých smluv Cardano prudce vzrostlo po spuštění aktualizace Vasil a stabilního mince Djed

Cena MATIC stoupá, protože DeFi Exchange integruje token a TVL roste

Společnost Doritos spouští první web3 zážitek na Polygonu (MATIC) se studiem Doritos Triangle Studios

Hromadění Velryb Přispělo k 65% Nárůstu Ceny Cardana v roce 2023

Cardano dosáhlo milníku 5 000 chytrých smluv po aktivaci hard forku Alonzo