Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Gains Network Zaznamenává Prudký Nárůst Obchodní Aktivity na Blockchainu Arbitrum

Gains Network Zaznamenává Prudký Nárůst Obchodní Aktivity na Blockchainu Arbitrum

Od svého spuštění na blockchainu Arbitrum před měsícem zaznamenala síť Gains Network prudký nárůst obchodní aktivity. Platforma, která uživatelům umožňuje obchodovat s finančními deriváty různých aktiv, včetně kryptografických tokenů, amerických akcií a indexů, prostřednictvím obchodů založených na chytrých smlouvách, vygenerovala na Arbitrum 1,6 miliardy dolarů v objemu obchodů a 1,1 milionu dolarů na poplatcích. S cílem dále podpořit aktivitu společnost Gains Network nedávno zahájila obchodní soutěž, která nabízí odměny pro obchodníky ve výši 100 000 USD. Token GNS zaznamenal za poslední týden 40% nárůst a jeho tržní kapitalizace činí 173 milionů dolarů. Nárůst obchodování v síti Gains Network přichází v době, kdy objemy obchodování s decentralizovanými a centralizovanými deriváty prudce klesly, přičemž objemy futures na bitcoin v prosinci klesly na 386,6 miliardy dolarů, což je meziměsíční pokles o 39 %. To je v kontrastu s rostoucím poměrem decentralizovaného a centralizovaného objemu burzovních spotových obchodů, který se zvýšil na 14 % z 12,7 % v minulém měsíci. Gains Network je řešením pro škálování na 2. vrstvě pro Ethereum, které poskytuje rychlejší a levnější transakce při zachování bezpečnosti a složitelnosti sítě Ethereum. Jedná se o druhý oblíbený protokol pro obchodování s deriváty na platformě Arbitrum, přičemž prvním je GMX.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin, Ethereum, GMX

Zdroj informací

www.theblock.co ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.