Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » FuelHash přidává do svých kryptografických služeb půjčování XRP, SBI Holdings nabízí akcionářům výhody XRP

FuelHash přidává do svých kryptografických služeb půjčování XRP, SBI Holdings nabízí akcionářům výhody XRP

Společnost FuelHash, která poskytuje služby v oblasti kryptoměn a kterou založil Katsuya Konno, bývalý manažer společností Softbank a Liquid Exchange, přidala do své služby půjčování kryptoměn i burzu $XRP. Služba umožňuje uživatelům půjčovat své XRP na 60 až 90 dní s ročním procentním výnosem mezi 1 % a 1,5 %. K využití služby je zapotřebí minimálně 100 tokenů. Toto doplnění přichází několik měsíců poté, co různé platformy pro půjčování kryptoměn, včetně BlockFi a Celsius Network, vyhlásily bankrot uprostřed medvědího trhu, který tento prostor postihl.

Přijetí XRP roste mimo USA, kde kleslo poté, co ji několik kryptoměnových burz vyřadilo ze seznamu v důsledku žaloby americké Komise pro cenné papíry (SEC) proti společnosti Ripple. Japonský gigant v oblasti finančních služeb SBI Holdings dal svým akcionářům možnost získat v roce 2022 již třetí rok po sobě $XRP jako benefit, což dále ukazuje podporu této bojující kryptoměny ze strany firmy. SBI rovněž spustila fond kryptoaktiv, který investuje do XRP a čtyř dalších populárních kryptoaktiv: BTC, ETH, BCH a LTC. Kromě toho SBI spustila novou službu půjčování kryptoměn, která uživatelům umožňuje získat roční úrokovou sazbu 1 % z jejich držby bitcoinů, přičemž plánuje rozšířit tuto službu na ETH a XRP. Bill Morgan, který má kvalifikaci pro výkon právnické praxe ve Velké Británii i Austrálii, naznačil, že cena $XRP by mohla vyletět vzhůru, pokud bude mít žaloba SEC proti ripple „pozitivní výsledek“.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin, Ethereum, Litecoin, XRP (Ripple)

Zdroj informací

www.cryptoglobe.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.