Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » FTX žádá soud o schválení prodeje čtyř společností – uspěje?

FTX žádá soud o schválení prodeje čtyř společností – uspěje?

Kryptoměnová burza FTX nedávno požádala soud o povolení prodat čtyři své podniky, včetně LedgerX. LedgerX je platforma pro obchodování s kryptoměnovými deriváty, která byla schválena americkou Komisí pro obchodování s komoditními futures (CFTC). Další tři podniky souvisejí s trhem kryptoměn, včetně platformy pro obchodování s kryptoměnovými deriváty, indexového fondu kryptoměn a platformy pro obchodování s kryptoměnami.

Prodej těchto podniků je součástí plánu společnosti FTX rozšířit svou činnost a stát se komplexnější kryptoměnovou burzou. Prodej by společnosti FTX umožnil soustředit se na její hlavní činnost, kterou je poskytování bezpečné a spolehlivé platformy pro obchodování s digitálními aktivy. Zároveň by společnosti poskytl další kapitál, který by mohla investovat do nových produktů a služeb.

Kryptoměnové burzy jsou stále populárnější, protože stále více lidí chce investovat do digitálních aktiv. FTX doufá, že prodej těchto podniků jí pomůže stát se významným hráčem na trhu kryptoměn. Pokud soud prodej schválí, mohl by to být pro FTX a celé odvětví kryptoměn významný krok vpřed.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

FTX Token

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza FTX

Zdroj informací

www.theblock.co ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.