Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » FTX: Předvolání k soudu pomáhá vymáhat majetek před krachem společnosti

FTX: Předvolání k soudu pomáhá vymáhat majetek před krachem společnosti

FTX a její dlužníci se snaží najít a zajistit majetek, aby byla zajištěna odpovědnost a zachována hodnota majetku zúčastněných stran. Původní management však špatně vedl záznamy a prováděl bezpečnostní kontroly, což ztěžovalo úsilí o vymáhání. Cílem podání je získat od Bankmana-Frieda a jeho poradců více informací, které by pomohly při vymáhání „dalšího podstatného majetku“, který byl převeden v době před krachem FTX. V podání se rovněž uvádí, že soudy běžně nařizují bývalým vedoucím pracovníkům a poradcům, aby poskytli informace v případech úpadku, a podobné kroky by měly být podniknuty i v případě krachu společnosti FTX.

Návrh podaný u konkurzního soudu Spojených států pro okres Delaware se snaží získat cenné informace od Gabriela Bankmana-Frieda a Barbary Friedové, bratra a matky zakladatele FTX. V podání se uvádí, že právní zástupci Zhe „Constance“ Wangové, provozní ředitelky společnosti FTX Trading, a Samova otce Josepha Bankmana jsou jedinými stranami, které souhlasily se spoluprací při sdílení informací. Bývalý technický ředitel skupiny FTX Gary Wang a generální ředitelka společnosti Alameda Research Caroline Ellisonová žádosti o informace odmítli, zatímco Barbara Friedová žádosti zcela „ignorovala“. Nishad Singh a Gabriel Bankman-Fried do dnešního dne neposkytli žádnou „smysluplnou angažovanost“ ani odpověď na spolupráci při probíhajícím konkurzním řízení. Předvolání k soudu má pomoci při vymáhání majetku, který byl převeden v době předcházející krachu FTX.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

FTX Token

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza FTX

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.