Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » FTX potvrzuje nedávnou vlnu podvodů a podvodů třetích stran zaměřených na zákazníky

FTX potvrzuje nedávnou vlnu podvodů a podvodů třetích stran zaměřených na zákazníky

Společnost FTX přiznala nedávnou vlnu podvodů a podvodných jednání třetích stran zaměřených na její zákazníky. Společnost upozornila, že její dlužníci a agenti nikdy nebudou po zákaznících požadovat zaplacení poplatků nebo poskytnutí hesla k účtu v souvislosti s navrácením majetku zákazníka. Vyzvala potenciální oběti, aby kontaktovaly oficiální e-mailovou adresu dlužníků FTX a potvrdily si oprávněnost zpráv. V prosinci varoval oregonský odbor pro finanční regulaci před falešnou webovou stránkou, která tvrdila, že je spravována ministerstvem zahraničí USA, a pracovala na tom, aby se zákazníkům FTX vrátil majetek, a žádala o údaje o jejich účtech. V listopadu se na internetu objevilo hluboce falešné video, v němž vystupoval zakladatel FTX Sam Bankman-Fried ověřený svým účtem na Twitteru, který tvrdil, že zdvojnásobí kryptokompenzace zákazníků. Mezitím se státy Kalifornie, Texas a New Jersey připojily k výzvám k nezávislému přezkoumání finančních výkazů společnosti FTX. Kromě toho Bankman-Fried údajně jedná s federálními prokurátory o vyřešení sporu ohledně podmínek jeho propuštění na kauci. Soudce, který na případ dohlíží, dočasně zakázal Bankmanovi-Friedovi kontaktovat společnost FTX nebo zaměstnance společnosti Alameda.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

FTX Token

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza FTX

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.