Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » FlintWallet vydává verzi 2.0 s podporou tokenů Milkomeda C1, aby se stala plnohodnotnou digitální peněženkou s interoperabilitou mezi různými blockchainy.

FlintWallet vydává verzi 2.0 s podporou tokenů Milkomeda C1, aby se stala plnohodnotnou digitální peněženkou s interoperabilitou mezi různými blockchainy.

FlintWallet, peněženka s bohatými funkcemi založená na Cardanu, vydala verzi 2.0, která zavádí podporu tokenů Milkomeda C1. Tento krok je součástí mise peněženky stát se plnohodnotnou digitální peněženkou, která je kompatibilní s jakoukoli blockchainovou sítí. Technický ředitel společnosti dcSpark, Sebastien Guillemot, uvedl, že přidání podpory pro Milkomedu Flintem znamenalo další „obrovský krok“ k dosažení interoperability pro Cardano. Mezi nadcházející funkce patří podpora chytrých smluv se zabalenými chytrými smlouvami jako podpora herní peněženky.

Interoperabilita mezi různými blockchainy je schopnost systémů z různých sítí bezpečně se synchronizovat a/nebo vzájemně komunikovat. To umožňuje různým digitálním aktivům, datovým sadám a transakcím vzájemně komunikovat, a odemknout tak skutečný potenciál technologií distribuované účetní knihy. V současné době Flint podporuje odesílání a přijímání aktiv na platformě Cardano s platformami Ethereum a Solana. Umožňuje také komunikovat s decentralizovanými aplikacemi a prohlížet si nefungující tokeny (NFT), aniž by člověk musel opustit svou peněženku. Tato aktualizace je důležitým krokem k realizaci vize vytvoření bezproblémové interoperability mezi sítěmi Cardano a ostatními blockchainy.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Cardano, Ethereum, Solana

Zdroj informací

u.today ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

John Deaton tvrdí, že XRP není cenný papír, přestože Ripple prodává jako investiční kontrakt

Cardano (ADA) zažívá náhlý nárůst ceny, když velrybí investoři nashromáždili tokeny v hodnotě přes 162 milionů dolarů

StarkWare uvádí na trh StarkNet Prover, čímž dokončuje open-sourcing řešení pro škálování StarkNet Layer 2 pro Ethereum

Londýn na Prvním Místě v Žebříčku Připravenosti na Kryptoměny

Používání chytrých smluv Cardano prudce vzrostlo po spuštění aktualizace Vasil a stabilního mince Djed

Cena MATIC stoupá, protože DeFi Exchange integruje token a TVL roste

Společnost Doritos spouští první web3 zážitek na Polygonu (MATIC) se studiem Doritos Triangle Studios

Hromadění Velryb Přispělo k 65% Nárůstu Ceny Cardana v roce 2023

Cardano dosáhlo milníku 5 000 chytrých smluv po aktivaci hard forku Alonzo