Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » FlintWallet vydává verzi 2.0 s podporou tokenů Milkomeda C1, aby se stala plnohodnotnou digitální peněženkou s interoperabilitou mezi různými blockchainy.

FlintWallet vydává verzi 2.0 s podporou tokenů Milkomeda C1, aby se stala plnohodnotnou digitální peněženkou s interoperabilitou mezi různými blockchainy.

FlintWallet, peněženka s bohatými funkcemi založená na Cardanu, vydala verzi 2.0, která zavádí podporu tokenů Milkomeda C1. Tento krok je součástí mise peněženky stát se plnohodnotnou digitální peněženkou, která je kompatibilní s jakoukoli blockchainovou sítí. Technický ředitel společnosti dcSpark, Sebastien Guillemot, uvedl, že přidání podpory pro Milkomedu Flintem znamenalo další „obrovský krok“ k dosažení interoperability pro Cardano. Mezi nadcházející funkce patří podpora chytrých smluv se zabalenými chytrými smlouvami jako podpora herní peněženky.

Interoperabilita mezi různými blockchainy je schopnost systémů z různých sítí bezpečně se synchronizovat a/nebo vzájemně komunikovat. To umožňuje různým digitálním aktivům, datovým sadám a transakcím vzájemně komunikovat, a odemknout tak skutečný potenciál technologií distribuované účetní knihy. V současné době Flint podporuje odesílání a přijímání aktiv na platformě Cardano s platformami Ethereum a Solana. Umožňuje také komunikovat s decentralizovanými aplikacemi a prohlížet si nefungující tokeny (NFT), aniž by člověk musel opustit svou peněženku. Tato aktualizace je důležitým krokem k realizaci vize vytvoření bezproblémové interoperability mezi sítěmi Cardano a ostatními blockchainy.