Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Federální vláda Spojených států Vyšetřuje Projekt Squiggles NFT kvůli Podvodům a Praní Špinavých Peněz.

Federální vláda Spojených států Vyšetřuje Projekt Squiggles NFT kvůli Podvodům a Praní Špinavých Peněz.

Projekt Squiggles NFT vyšetřuje federální vláda Spojených států. Zakladatelé Gavin Mayo, Gabriel Hay a Ali Saghi jsou vyšetřováni kvůli podvodům a praní špinavých peněz. Stalo se tak poté, co nezávislá zpráva NFT Ethics obvinila projekt z tahání za nos, což způsobilo, že kolekce Squiggles byla odstraněna z populárního tržiště NFT OpenSea. Zpráva rovněž obvinila zakladatele, že stojí za několika dalšími podvodnými projekty NFT. V soudním podání, které odhalilo vyšetřování velké poroty, byli Mayo, Hay a Saghi označeni za podezřelé z porušení federálního trestního zákona a z pomoci při přesunu a výměně kryptoměn v hodnotě milionů, aby je ukryli před úřady. Sbírka Squiggles v současné době dosahuje 370 ETH s minimální cenou 0,006 ETH, což je o 70 % méně než v srpnu loňského roku.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Ethereum

Zdroj informací

en.ethereumworldnews.com ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.