Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Fantom (FTM) v roce 2021 prudce vzroste o 136 %: integrace se sítí Axelar je hnacím motorem cenového nárůstu

Fantom (FTM) v roce 2021 prudce vzroste o 136 %: integrace se sítí Axelar je hnacím motorem cenového nárůstu

Fantom (FTM) je jedním z nejúspěšnějších tokenů roku 2023, jehož cena od začátku roku vzrostla o 136 %. Jen za posledních sedm dní FTM posílil o 38,77 %, čímž překonal hlavní kryptoměny, jako je Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Ripple (XRP) a Bitcoin (BTC). V době psaní tohoto článku se FTM obchoduje za 0,4724 USD, denní objem obchodů činí 240,7 milionu USD a celková tržní kapitalizace 1,312 miliardy USD.

Nedávný prudký nárůst ceny FTM lze přičíst její integraci se sítí Axelar. Tato integrace umožňuje komunikaci mezi řetězci v síti Fantom Network a také swapy mezi řetězci na jedno kliknutí na největší decentralizované burze platformy SpookySwap. Síť Axelar Network také zpracovává konverze plynu napříč řetězci z tokenu zdrojového řetězce na token cílového řetězce, což znamená, že uživatelé nemusí vlastnit kryptopeněženky na více řetězcích nebo držet nativní tokeny jiných řetězců pro poplatky za plyn. Mezi další řetězce sítě Axelar patří Arbitrum, Moonbeam, Polygon, Osmosis atd.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

AirSwap, Aragon, Arweave, AXEL, Axelar, Bitcoin, BitDAO, Cardano, Choise.com, Elastos, ELYSIA, Ethereum, Fantom, ForTube, GoChain, Holo, Ion, MANTRA, Moonbeam, NEM, NuCypher, Optimism, Osmosis, PlayDapp, Polygon, Polymath, Propy, Spookyswap, Stader, Telcoin, Tokemak, TrueFi, Trustswap, Unidef, Uniswap, XRP (Ripple)

Zdroj informací

newsbtc.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.