Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Fantom (FTM) v roce 2021 prudce vzroste o 136 %: integrace se sítí Axelar je hnacím motorem cenového nárůstu

Fantom (FTM) v roce 2021 prudce vzroste o 136 %: integrace se sítí Axelar je hnacím motorem cenového nárůstu

Fantom (FTM) je jedním z nejúspěšnějších tokenů roku 2023, jehož cena od začátku roku vzrostla o 136 %. Jen za posledních sedm dní FTM posílil o 38,77 %, čímž překonal hlavní kryptoměny, jako je Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Ripple (XRP) a Bitcoin (BTC). V době psaní tohoto článku se FTM obchoduje za 0,4724 USD, denní objem obchodů činí 240,7 milionu USD a celková tržní kapitalizace 1,312 miliardy USD.

Nedávný prudký nárůst ceny FTM lze přičíst její integraci se sítí Axelar. Tato integrace umožňuje komunikaci mezi řetězci v síti Fantom Network a také swapy mezi řetězci na jedno kliknutí na největší decentralizované burze platformy SpookySwap. Síť Axelar Network také zpracovává konverze plynu napříč řetězci z tokenu zdrojového řetězce na token cílového řetězce, což znamená, že uživatelé nemusí vlastnit kryptopeněženky na více řetězcích nebo držet nativní tokeny jiných řetězců pro poplatky za plyn. Mezi další řetězce sítě Axelar patří Arbitrum, Moonbeam, Polygon, Osmosis atd.