Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Ethereum (ETH) dosahuje pětiměsíčního maxima po nárůstu tržní kapitalizace a investičních institucí ve výši 1,6 miliardy USD.

Ethereum (ETH) dosahuje pětiměsíčního maxima po nárůstu tržní kapitalizace a investičních institucí ve výši 1,6 miliardy USD.

Ethereum (ETH) za posledních 24 hodin zaznamenalo prudký nárůst tržní kapitalizace, což jeho cenu posunulo nad úroveň 1 600 USD. Aktuálně se digitální aktivum obchoduje za 1 681 USD, což představuje nárůst o 6,5 %. To představuje pětiměsíční maximum, a pokud se Ethereu podaří znovu dosáhnout hranice 2 000 USD, bude to díky nadcházejícímu šanghajskému upgradu. Tento upgrade umožní postupné uvolňování sázených ETH a poskytne investorům flexibilnější alternativy pro sázení.

ETH skupují také instituce, které od 10. února do trhu s kryptoměnou investovaly 1,6 miliardy dolarů. Oběžná nabídka ETH se od sloučení snížila o 24 038 ETH, tedy přibližně o 40 milionů dolarů.

Aktuální prognóza ceny ETH počítá s růstem nad 1 700 USD s potenciálem posunu k 2 000 USD. Pokud však cena ETH klesne pod 1450 USD, mohla by se propadnout až k 1300 USD.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Ethereum

Zdroj informací

finbold.com ⧉

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.