Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Ether (ETH) se snaží prolomit rezistenci 1680 USD, potenciální růst na 1800 USD

Ether (ETH) se snaží prolomit rezistenci 1680 USD, potenciální růst na 1800 USD

Ether (ETH) se od 20. ledna pokouší prolomit rezistenci 1 680 USD, přičemž do konce února by mohl dosáhnout 1 800 USD nebo vyšší úrovně. Opakované neúspěchy při prolomení rezistence a negativní tok zpráv by však mohly dát medvědům sílu zrušit býčí trojúhelníkovou formaci. Ministerstvo finančních služeb státu New York údajně vyšetřuje kryptoměnovou burzu Gemini kvůli tvrzením, která firma uvedla ohledně aktiv ve svém programu Earn lending. Americká Komise pro cenné papíry obvinila burzu Gemini z nabízení neregistrovaných cenných papírů prostřednictvím Earn a spoluzakladatel Gemini Cameron Winklevoss prohlásil, že společnosti Genesis a DCG dluží klientům Gemini 900 milionů dolarů. Několik senátorů Spojených států napsalo dopis, v němž požadují odpovědi od banky Silvergate ohledně její údajné role při nakládání s prostředky uživatelů FTX. Pozitivní zprávou je, že vývojář Ethereum Foundation Parithosh Jayanthi oznámil, že 1. února bude spuštěn veřejný testnet „Zhejiang“.

Při pohledu na údaje o derivátech Etheru se prémii futures nepodařilo vstoupit do oblasti FOMO a anualizovaná dvouměsíční prémie futures by se měla na zdravých trzích obchodovat mezi 4 a 8 %. Obchodníci s opcemi jsou spokojeni s rizikem poklesu, přičemž sklon delty se stabilizoval poblíž 0 %. To signalizuje, že obchodníci s opcemi na Ether si udržují neutrální sentiment a že velrybáři a tvůrci trhu nejsou spokojeni s přidáváním dlouhých pozic s pákovým efektem, ale zároveň se neobávají, pokud dojde k prolomení supportu vzestupného kanálu 1 570 USD. Nakonec budou obchodníci sledovat, zda se býkům na Etheru podaří udržet cenu v rámci býčí trojúhelníkové formace po dobu příštích dvou týdnů, ale pokud to makroekonomické prostředí dovolí, deriváty na ETH ukazují na potenciální rally směrem k 1 800 USD.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Ethereum, FTX Token

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza FTX

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.