Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Elon Musk se ptá, zda by měl odstoupit z čela Twitteru, Vitalik Buterin mu vyjádřil úctu a Jared Kushner by mohl být generálním ředitelem.

Elon Musk se ptá, zda by měl odstoupit z čela Twitteru, Vitalik Buterin mu vyjádřil úctu a Jared Kushner by mohl být generálním ředitelem.

Elon Musk se v poslední době téměř denně dostává na titulní stránky novin, od pozastavení účtů novinářů až po oznámení, že nechá uživatele hlasovat o zásadních změnách politiky. Jeho posledním krokem je anketa na Twitteru, v níž se ptá, zda by měl odstoupit z čela Twitteru. Na to reagovala kryptografická komunita, Vitalik Buterin mu vyjádřil úctu a Michael Saylor se odvolal na jednu z vlastních anket. Objevily se také zvěsti, že by roli generálního ředitele Twitteru mohl dostat Jared Kushner. V rámci komunity Dogecoinu výsledek hlasování pravděpodobně vyvolá velké nepokoje, protože Musk je nejvýznamnějším podporovatelem DOGE. Člen komunity Dogecoin se zeptal, zda by miliardář měl zájem se ke komunitě krátce připojit v prostoru Twitteru. Musk odpověděl, že tak možná učiní blíže k Vánocům. Twitter také provádí změny v politice, včetně zákazu propagace konkurenčních online platforem ze strany uživatelů.