Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Ellison najal bývalého právníka SEC, který stíhal Muska a Holmese

Ellison najal bývalého právníka SEC, který stíhal Muska a Holmese

Rychlé shrnutí:

  • Alameda Research, firma zabývající se obchodováním s kryptoměnami, najala bývalého právníka SEC. Právník se dříve podílel na případu proti Elonu Muskovi a Elizabeth Holmesové ze společnosti Theranos. Znalosti právníka pomohou společnosti Alameda Research orientovat se ve složitém regulačním prostředí kryptografického průmyslu.

Vysvětlení

Společnost Alameda Research, která obchoduje s kryptoměnami, nedávno najala bývalého právníka SEC, aby jí pomohl orientovat se ve složitém regulačním prostředí kryptografického průmyslu. Právník, který se v minulosti podílel na případu Elona Muska a Elizabeth Holmesové ze společnosti Theranos, přinese firmě bohaté zkušenosti a odborné znalosti.Zkušenosti právníka budou pro společnost Alameda Research neocenitelné, protože kryptografický průmysl podléhá široké škále regulací. S pomocí právníka bude společnost Alameda Research schopna udržet si náskok a zajistit, aby byla v souladu s příslušnými zákony a předpisy.Společnost Alameda Research není jedinou firmou, která si najala bývalého právníka SEC, aby jí pomohl orientovat se ve složitém regulačním prostředí kryptografického průmyslu. Mnoho dalších firem také využilo odborných znalostí bývalých právníků SEC, aby zajistily, že budou v souladu s příslušnými zákony a předpisy.Celkově lze říci, že najmutí bývalého právníka SEC společností Alameda Research je chytrý krok, který firmě pomůže udržet si náskok a zajistit, že bude v souladu s příslušnými zákony a předpisy.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

FTX Token

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza FTX

Zdroj informací

blockworks.co ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.