Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Důkaz rezerv společnosti Binance vyvolává obavy

Důkaz rezerv společnosti Binance vyvolává obavy

Rychlé shrnutí:

  • Binance, největší světová kryptoměnová burza, byla obviněna z netransparentnosti svých Proof of Reserve. Zpráva tvrdí, že Binance neposkytuje dostatek informací k ověření svých rezerv. Zpráva také zpochybňuje bezpečnost chladírny společnosti Binance.

Vysvětlení

Binance, největší světová kryptoměnová burza, byla obviněna z netransparentnosti svých Proof of Reserve. Zpráva společnosti Crypto Exchange Ranks (CER) tvrdí, že Binance neposkytuje dostatek informací k ověření svých rezerv. Zpráva rovněž zpochybňuje bezpečnost chladírny společnosti Binance. Společnost Binance na zprávu reagovala prohlášením, že se zavázala k transparentnosti a zavedla řadu opatření k zajištění bezpečnosti svého chladírenského úložiště.Zpráva uvádí, že Binance neposkytuje dostatek informací k ověření svých rezerv a že burza neposkytuje žádné informace o svém chladírenském skladu. To znamená, že neexistuje žádný způsob, jak ověřit, že Binance skutečně drží finanční prostředky, které tvrdí, že má. To vyvolává otázky ohledně bezpečnosti chladírny Binance, protože není možné zjistit, zda jsou prostředky skutečně bezpečně drženy.Společnost Binance na zprávu reagovala prohlášením, že se zavázala k transparentnosti a zavedla řadu opatření k zajištění bezpečnosti svého chladírenského skladu. Rovněž uvedli, že jsou otevřeni návrhům, jak zlepšit svůj proces Proof of Reserve.Celkově zpráva vyvolává několik vážných otázek ohledně bezpečnosti chladírny společnosti Binance a nedostatečné transparentnosti jejich procesu Proof of Reserve. Uvidíme, jak Binance na tyto obavy zareaguje a zda bude schopna poskytnout více informací k ověření svých rezerv.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza Binance

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn