Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Dosáhne právní bitva SBF příznivého výsledku?

Dosáhne právní bitva SBF příznivého výsledku?

Kryptoměny si v poslední době získávají velkou pozornost a s tím souvisí i spousta právních sporů. Jednou z nejvýznamnějších je právní bitva mezi francouzským finančním regulátorem Autorité des Marchés Financiers (AMF) a kryptografickou burzou SBF. AMF obvinil SBF z provozování činnosti bez licence a snažil se burzu uzavřít.

Právní komentátoři se k případu vyjádřili s tím, že bitva ještě zdaleka není u konce. Společnost SBF tvrdí, že AMF nemá pravomoc regulovat kryptografickou burzu a že případ by měl projednat soud. AMF kontrovala tvrzením, že případ by měl být projednán u správního soudu.

Právní bitva probíhá a není jasné, jak dopadne. Je možné, že případ bude vyřešen mimosoudně, nebo že soud rozhodne ve prospěch jedné ze stran. Je také možné, že by se případ mohl odvolat k vyššímu soudu.

Bez ohledu na výsledek by tento případ mohl mít zásadní dopad na budoucnost kryptoměn ve Francii. Pokud se AMF podaří SBF zavřít, mohlo by to být precedentem pro další burzy, které působí bez licence. Na druhou stranu, pokud se SBF podaří úspěšně bránit, mohlo by to otevřít dveře dalším burzám, které by mohly působit bez licence.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

FTX Token

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza FTX

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.