Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Dosáhne Bitcoin v roce 2020 nových výšin? Dekódování příznaků býčího růstu

Dosáhne Bitcoin v roce 2020 nových výšin? Dekódování příznaků býčího růstu

Rychlé shrnutí:

  • Bitcoin nedávno dosáhl mety 2020, což by mohlo být známkou nadcházejícího býčího běhu. Metrikou je 200denní klouzavý průměr, což je míra průměrné ceny bitcoinu za posledních 200 dní. Analytici naznačují, že pokud se cena Bitcoinu dokáže udržet nad touto metrikou, mohlo by to být známkou býčího běhu.

Vysvětlení

Bitcoin je digitální měna, která existuje již více než deset let. Nedávno dosáhla metriky 2020, která by mohla být známkou nadcházející býčí runy. Tato metrika se nazývá 200denní klouzavý průměr, což je míra průměrné ceny Bitcoinu za posledních 200 dní. Analytici naznačují, že pokud se cena Bitcoinu dokáže udržet nad touto metrikou, mohlo by to být známkou býčího běhu. To by mohlo znamenat, že by cena Bitcoinu mohla v blízké budoucnosti výrazně vzrůst.Je důležité poznamenat, že 200denní klouzavý průměr není zárukou býčího běhu. Je to pouze ukazatel, který by se dal použít k předpovědi budoucí ceny Bitcoinu. Kromě toho je důležité mít na paměti, že cena Bitcoinu je velmi volatilní a může se rychle měnit. Proto je důležité, abyste si před investicí do Bitcoinu udělali vlastní průzkum a ujistili se, že rozumíte rizikům.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Zdroj informací

ambcrypto.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn