Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Dojde v roce 2023 k oživení kryptoměn? Optimistický výhled společnosti Cumberland na trh

Dojde v roce 2023 k oživení kryptoměn? Optimistický výhled společnosti Cumberland na trh

Rychlé shrnutí:

  • Cumberland, společnost zabývající se obchodováním s kryptoměnami, předpovídá, že trh s kryptoměnami bude do roku 2023 stabilnější a vyspělejší. Firma věří, že se trh sám přepracuje, což povede k většímu počtu institucionálních investorů a lepší infrastruktuře. Cumberland také předpovídá, že se trh s kryptoměnami stane přístupnějším pro běžného investora.

Vysvětlení

Kryptoměny jsou od svého vzniku volatilním trhem, ale společnost Cumberland, která se zabývá obchodováním s kryptoměnami, věří, že se trh do roku 2023 stane stabilnějším a vyspělejším. Podle společnosti Cumberland se trh sám přepracuje, což povede k většímu počtu institucionálních investorů a lepší infrastruktuře. Díky tomu bude trh přístupnější běžným investorům, kteří se tak budou moci na kryptotrhu podílet snadněji.Společnost Cumberland také věří, že trh bude efektivnější a likvidnější, což umožní efektivnější obchodování. Investoři tak budou moci snadněji vstupovat na trh a opouštět jej a také činit informovanější rozhodnutí. Kromě toho se firma domnívá, že se trh stane více regulovaným, což pomůže ochránit investory před podvody a dalšími riziky.Celkově se společnost Cumberland domnívá, že trh s kryptoměnami bude do roku 2023 stabilnější a vyspělejší, což povede k většímu počtu institucionálních investorů, lepší infrastruktuře a větší dostupnosti pro průměrného investora. Díky tomu bude trh efektivnější a likvidnější a také více regulovaný, což pomůže ochránit investory před podvody a dalšími riziky.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin, Cardano, Dogecoin

Zdroj informací

www.theblock.co ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Revolut Umožňuje Zákazníkům Generovat Výnosy z Kryptoaktiv Přes Staking

Mike McGlone předpovídá recesi na kryptotrhu, Robert Kiyosaki radí investorům opatrnost

John Deaton tvrdí, že XRP není cenný papír, přestože Ripple prodává jako investiční kontrakt

Cardano (ADA) zažívá náhlý nárůst ceny, když velrybí investoři nashromáždili tokeny v hodnotě přes 162 milionů dolarů

StarkWare uvádí na trh StarkNet Prover, čímž dokončuje open-sourcing řešení pro škálování StarkNet Layer 2 pro Ethereum

Londýn na Prvním Místě v Žebříčku Připravenosti na Kryptoměny

Používání chytrých smluv Cardano prudce vzrostlo po spuštění aktualizace Vasil a stabilního mince Djed

Cena MATIC stoupá, protože DeFi Exchange integruje token a TVL roste

Společnost Doritos spouští první web3 zážitek na Polygonu (MATIC) se studiem Doritos Triangle Studios