Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Digitalní aktivní obr Grayscale začíná obchodovat s produktem investic do Defi na OTC trzích v době kryptoměnového medvědího trhu

Digitalní aktivní obr Grayscale začíná obchodovat s produktem investic do Defi na OTC trzích v době kryptoměnového medvědího trhu

Grayscale, jedna z největších digitálních aktiv na trhu, začala obchodovat s novým produktem zaměřeným na investice do DeFi (decentralizované finanční technologie) na OTC trzích. To přichází v době, kdy trh s kryptoměnami prochází medvědím trhem. Grayscale nazval svůj nový produkt Grayscale Ethereum Trust. Investoři mohou nakupovat akcie, které jsou založeny na Ethereum, a to prostřednictvím OTC trhu. Grayscale Ethereum Trust je již k dispozici pro investory v USA, Kanadě, Singapuru a Hongkongu.

Grayscale je jedním z největších poskytovatelů digitálních aktiv na trhu. Společnost nabízí širokou škálu produktů, které umožňují investorům investovat do kryptoměn. Grayscale se nyní zaměřuje na DeFi, což je decentralizovaná finanční technologie, která umožňuje lidem provádět finanční transakce bez potřeby banky nebo jiného finančního institutu.

Grayscale se nyní snaží využít svého postavení na trhu a nabídnout investorům možnost investovat do DeFi prostřednictvím svého nového produktu Grayscale Ethereum Trust. Tento produkt umožňuje investorům nakupovat akcie založené na Ethereum na OTC trhu. Grayscale Ethereum Trust je k dispozici pro investory v USA, Kanadě, Singapuru a Hongkongu.