Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Digitalní aktivní obr Grayscale začíná obchodovat s produktem investic do Defi na OTC trzích v době kryptoměnového medvědího trhu

Digitalní aktivní obr Grayscale začíná obchodovat s produktem investic do Defi na OTC trzích v době kryptoměnového medvědího trhu

Grayscale, jedna z největších digitálních aktiv na trhu, začala obchodovat s novým produktem zaměřeným na investice do DeFi (decentralizované finanční technologie) na OTC trzích. To přichází v době, kdy trh s kryptoměnami prochází medvědím trhem. Grayscale nazval svůj nový produkt Grayscale Ethereum Trust. Investoři mohou nakupovat akcie, které jsou založeny na Ethereum, a to prostřednictvím OTC trhu. Grayscale Ethereum Trust je již k dispozici pro investory v USA, Kanadě, Singapuru a Hongkongu.

Grayscale je jedním z největších poskytovatelů digitálních aktiv na trhu. Společnost nabízí širokou škálu produktů, které umožňují investorům investovat do kryptoměn. Grayscale se nyní zaměřuje na DeFi, což je decentralizovaná finanční technologie, která umožňuje lidem provádět finanční transakce bez potřeby banky nebo jiného finančního institutu.

Grayscale se nyní snaží využít svého postavení na trhu a nabídnout investorům možnost investovat do DeFi prostřednictvím svého nového produktu Grayscale Ethereum Trust. Tento produkt umožňuje investorům nakupovat akcie založené na Ethereum na OTC trhu. Grayscale Ethereum Trust je k dispozici pro investory v USA, Kanadě, Singapuru a Hongkongu.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Aave, Dai, Maker, Uniswap

Zdroj informací

dailyhodl.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Revolut Umožňuje Zákazníkům Generovat Výnosy z Kryptoaktiv Přes Staking

Mike McGlone předpovídá recesi na kryptotrhu, Robert Kiyosaki radí investorům opatrnost

John Deaton tvrdí, že XRP není cenný papír, přestože Ripple prodává jako investiční kontrakt

Cardano (ADA) zažívá náhlý nárůst ceny, když velrybí investoři nashromáždili tokeny v hodnotě přes 162 milionů dolarů

StarkWare uvádí na trh StarkNet Prover, čímž dokončuje open-sourcing řešení pro škálování StarkNet Layer 2 pro Ethereum

Londýn na Prvním Místě v Žebříčku Připravenosti na Kryptoměny

Používání chytrých smluv Cardano prudce vzrostlo po spuštění aktualizace Vasil a stabilního mince Djed

Cena MATIC stoupá, protože DeFi Exchange integruje token a TVL roste

Společnost Doritos spouští první web3 zážitek na Polygonu (MATIC) se studiem Doritos Triangle Studios