Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » dcSpark oznamuje vylepšenou verzi Flint Wallet pro Cardano s podporou tokenů Milkomeda C1, chytrých smluv Milkomeda, Paima Gaming, více peněženek, více jazyků a vylepšeným uživatelským rozhraním a zabezpečením.

dcSpark oznamuje vylepšenou verzi Flint Wallet pro Cardano s podporou tokenů Milkomeda C1, chytrých smluv Milkomeda, Paima Gaming, více peněženek, více jazyků a vylepšeným uživatelským rozhraním a zabezpečením.

– Podpora tokenů Milkomeda C1
– Podpora chytrých smluv Milkomeda
– Podpora pro Paima Gaming
– Podpora více peněženek
– Podpora více jazyků
– Vylepšené uživatelské rozhraní
– Vylepšené zabezpečení

V neděli (22. ledna 2023) se k odolnosti sítě Cardano ($ADA) vyjádřil Pi Lanningham, technický ředitel decentralizované burzy a automatizovaného protokolu pro poskytování likvidity SundaeSwap Labs poháněné systémem Cardano. Poté, co se některé uzly mainnetu Cardano s příchozími připojeními nečekaně vypnuly, Tom Stokes, spoluzakladatel a provozní ředitel společnosti NodeShark, zveřejnil na Twitteru obrázek tohoto incidentu. Technický ředitel SundaeSwap uvedl, že síť byla působivě odolná, protože se zotavila během několika minut a po celou dobu pokračovala v produkci bloků. Rick McCracken, hostitel kanálu YouTube „Digital Fortress“, také na Twitteru uvedl, že během anomálie nedošlo k výpadku celé sítě a že většina zasažených uzlů se elegantně zotavila. Ve stejný den oznámil blockchainový startup dcSpark důležitou aktualizaci své lehké a uživatelsky přívětivé peněženky pro Cardano, Flint Wallet. Tato verze podporuje tokeny Milkomeda C1, chytré smlouvy Milkomeda, Paima Gaming, více peněženek, více jazyků a vylepšené uživatelské rozhraní a zabezpečení.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Cardano

Zdroj informací

www.cryptoglobe.com ⧉

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.