Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » CZ se zabývá vyšetřováním pohybů cen na Binance

CZ se zabývá vyšetřováním pohybů cen na Binance

Rychlé shrnutí:

  • Changpeng Zhao (CZ), generální ředitel Binance, se vyjádřil k obavám z vyšetřování abnormálních pohybů cen na burze. Šetření bylo zahájeno s cílem zajistit bezpečnost uživatelů a chránit integritu trhu. CZ ujistil uživatele, že Binance podnikne příslušné kroky, pokud bude zjištěna jakákoli škodlivá činnost.

Vysvětlení

Changpeng Zhao (CZ), generální ředitel společnosti Binance, nedávno řešil obavy z vyšetřování abnormálních pohybů cen na burze. Vyšetřování bylo zahájeno za účelem zajištění bezpečnosti uživatelů a ochrany integrity trhu. CZ ujistil uživatele, že pokud bude zjištěna jakákoli škodlivá činnost, společnost Binance podnikne příslušné kroky. Uvedl také, že burza podniká kroky, aby k podobným situacím v budoucnu nedocházelo.CZ také poznamenal, že vyšetřování probíhá a že Binance spolupracuje s příslušnými orgány, aby zajistila, že vyšetřování bude probíhat spravedlivě a transparentně. Uvedl také, že Binance je odhodlána chránit zájmy svých uživatelů a že burza bude i nadále podnikat kroky k zajištění bezpečnosti svých uživatelů.Celkově bylo prohlášení CZ pro uživatele Binance uklidňující. Dal jasně najevo, že burza bere vyšetřování vážně a že je odhodlána chránit zájmy svých uživatelů. Uvedl také, že Binance podniká kroky, aby k podobným situacím v budoucnu nedocházelo.

Zdroj informací

cryptoslate.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn