Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » CUD umožňuje studentům platit školné pomocí kryptoměn přes Binance Pay

CUD umožňuje studentům platit školné pomocí kryptoměn přes Binance Pay

Kanadská univerzita v Dubaji (CUD) nyní umožňuje studentům platit školné pomocí kryptoměn. Binance Pay, platební řešení zaměřené na kryptoměny, podporuje více než 70 digitálních aktiv, včetně těch, která patří k modrým čipům, jako je Bitcoin ($BTC) a Ethereum ($ETH), meme mincí, jako jsou Shiba Inu ($SHIB) a Dogecoin ($DOGE), a také Cardano ($ADA), Polkadot ($DOT), Bitcoin Cash ($BCH), AVA ($AVA), Litecoin ($LTC), Matic ($MATIC) a další.

Tento krok přichází v souvislosti s tím, že univerzita patří k těm nejlépe hodnoceným v Dubaji. Společnost Binance přidala Shiba Inu do služby Binance Pay v listopadu loňského roku spolu s dalšími aktivy, jako je PancakeSwap ($CAKE), token fotbalových fanoušků ($PORTO) a Tether ($USDT).

Trh s kryptoměnami zaznamenal oživení, přičemž bitcoin ($BTC) má za sebou nejlepší leden za posledních deset let, když za měsíc vzrostl o více než 40 %. V oblasti decentralizovaných financí Cardano se celková uzamčená hodnota v tomto roce zatím více než zdvojnásobila a nyní činí více než 100 milionů dolarů v hodnotě $ADA uzamčených na protokolech DeFi. Kryptoměna se posunula z přibližně 0,25 dolaru na začátku roku na zhruba 0,39 dolaru v době psaní tohoto článku.

Shiba Inu zaznamenává silnou akumulaci mezi velrybami Etherea ($ETH), přičemž 5 000 největších z nich nyní drží obrovské množství tokenů SHIB v hodnotě 708 456 318 USD. Tím se SHIB stává největším nonETH holdingem mezi Ethereum whales.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin, Cardano, Dogecoin, Ethereum, Litecoin, PancakeSwap CAKE, Polkadot, Polygon, Tether, Travala.com

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza Binance

Zdroj informací

www.cryptoglobe.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.