Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » CUD umožňuje studentům platit školné pomocí kryptoměn přes Binance Pay

CUD umožňuje studentům platit školné pomocí kryptoměn přes Binance Pay

Kanadská univerzita v Dubaji (CUD) nyní umožňuje studentům platit školné pomocí kryptoměn. Binance Pay, platební řešení zaměřené na kryptoměny, podporuje více než 70 digitálních aktiv, včetně těch, která patří k modrým čipům, jako je Bitcoin ($BTC) a Ethereum ($ETH), meme mincí, jako jsou Shiba Inu ($SHIB) a Dogecoin ($DOGE), a také Cardano ($ADA), Polkadot ($DOT), Bitcoin Cash ($BCH), AVA ($AVA), Litecoin ($LTC), Matic ($MATIC) a další.

Tento krok přichází v souvislosti s tím, že univerzita patří k těm nejlépe hodnoceným v Dubaji. Společnost Binance přidala Shiba Inu do služby Binance Pay v listopadu loňského roku spolu s dalšími aktivy, jako je PancakeSwap ($CAKE), token fotbalových fanoušků ($PORTO) a Tether ($USDT).

Trh s kryptoměnami zaznamenal oživení, přičemž bitcoin ($BTC) má za sebou nejlepší leden za posledních deset let, když za měsíc vzrostl o více než 40 %. V oblasti decentralizovaných financí Cardano se celková uzamčená hodnota v tomto roce zatím více než zdvojnásobila a nyní činí více než 100 milionů dolarů v hodnotě $ADA uzamčených na protokolech DeFi. Kryptoměna se posunula z přibližně 0,25 dolaru na začátku roku na zhruba 0,39 dolaru v době psaní tohoto článku.

Shiba Inu zaznamenává silnou akumulaci mezi velrybami Etherea ($ETH), přičemž 5 000 největších z nich nyní drží obrovské množství tokenů SHIB v hodnotě 708 456 318 USD. Tím se SHIB stává největším nonETH holdingem mezi Ethereum whales.