Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Crypto.com uvolňuje data Proof of Reserve: Zde je, kde se BTC a ETH rezervy nacházejí

Crypto.com uvolňuje data Proof of Reserve: Zde je, kde se BTC a ETH rezervy nacházejí

Crypto.com, jedna z největších platebních platform na světě, nedávno uvolnila data o svých rezervách. Data ukazují, že Crypto.com má v současné době rezervy ve více než 10 kryptoměnách, včetně Bitcoinu a Ethereum. Crypto.com také uvedl, že jejich rezervy jsou více než dostatečné pro splnění všech svých závazků vůči zákazníkům.

Tato data jsou důležitá, protože umožňují uživatelům kryptoměn zjistit, zda jejich peníze jsou bezpečné. Crypto.com se také snaží zajistit, aby jejich zákazníci měli důvěru v platformu. K tomu používají něco, co se nazývá Proof of Reserve. To umožňuje Crypto.com ukázat, že mají dostatečné rezervy pro splnění svých závazků.

Tato data jsou důležitá pro všechny uživatele kryptoměn, protože jim umožňují vědět, že jejich peníze jsou v bezpečí. Crypto.com se snaží zajistit, aby jejich zákazníci měli důvěru v platformu, a to tím, že uvolňují data o svých rezervách. To umožňuje uživatelům kryptoměn zjistit, zda jejich peníze jsou bezpečné.

Zdroj informací

ambcrypto.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn