Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Conflux Network Integruje s čínskou platformou Xiaohongshu, CFX Cena Vzrostla o 150%

Conflux Network Integruje s čínskou platformou Xiaohongshu, CFX Cena Vzrostla o 150%

Minulý týden zaznamenala společnost Conflux Network (CFX) prudký nárůst ceny poté, co oznámila integraci s čínskou platformou sociálních médií a elektronického obchodu Xiaohongshu („Little Red Book“). Tato platforma má více než 200 milionů aktivních uživatelů měsíčně a ti nyní mohou na své profilové stránce v sekci digitální sbírky nazvané „R-Space“ zobrazovat neoplatitelné tokeny (NFT) vyražené společností Conflux.

Ming Wu, technologický ředitel společnosti Conflux, řekl: „Velcí hráči internetového průmyslu v Číně zahájili úsilí o přijetí přechodu na Web3. Společnost Conflux se stává hlavním mostem spojujícím tyto dva světy a přebírá vedoucí úlohu při rozšiřování technologie Web3 do tradičních průmyslových scénářů.“

CFX se v současné době obchoduje kolem 0,0554 USD, což je o více než 150 % více než při otevření v roce 2023 na úrovni 0,022 USD. Za posledních 24 hodin však poklesl o více než 15 % a zůstává téměř o 97 % níže než jeho historické maximum 1,70 USD, kterého dosáhl v březnu 2021.

Conflux Network je blockchainový projekt první vrstvy, který sám sebe označuje za „jediný regulacím vyhovující, veřejný a bezpovolený blockchain v Číně“. Minulý týden projekt oznámil integraci s Xiaohongshu, čínskou platformou pro sociální média a e-commerce s více než 200 miliony aktivních uživatelů měsíčně. Tato integrace umožňuje uživatelům zobrazovat na své profilové stránce v sekci digitální sbírky nazvané „R-Space“ neoplatitelné tokeny (NFT) vyražené společností Conflux.

Ming Wu, technologický ředitel společnosti Conflux, se domnívá, že tento projekt je významným mostem spojujícím dva světy tradičního průmyslu a technologie Web3. Po tomto oznámení zaznamenala CFX prudký nárůst ceny a obchoduje se kolem 0,0554 USD, což je o více než 150 % více než při otevření v roce 2023 na úrovni 0,022 USD. Za posledních 24 hodin však poklesl o více než 15 % a zůstává téměř o 97 % níže než jeho historické maximum 1,70 USD, kterého dosáhl v březnu 2021.