Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Coinbase nabízí nástroj pro obnovu tokenů ERC-20: Získejte své ztracené tokeny zpět za pouhých 5 %!

Coinbase nabízí nástroj pro obnovu tokenů ERC-20: Získejte své ztracené tokeny zpět za pouhých 5 %!

Coinbase, jedna z největších kryptoměnových burz na světě, nedávno spustila nový nástroj, který uživatelům pomáhá získat zpět ztracené tokeny ERC-20. Tokeny ERC-20 jsou typem kryptoměny postavené na blockchainu Ethereum. Nástroj umožní uživatelům obnovit tokeny, které byly ztraceny v důsledku nesprávných adres, chybných transakcí nebo jiných chyb. Coinbase si za službu obnovy bude účtovat 5% poplatek.

Nový nástroj má uživatelům usnadnit obnovu ztracených tokenů. Uživatelům poskytne bezpečný způsob, jak obnovit své tokeny, aniž by se museli obávat krádeže nebo ztráty svých prostředků. Coinbase také slibuje, že uživatelům poskytne rychlou a spolehlivou službu.

Nový nástroj je skvělým doplňkem služeb Coinbase a usnadní uživatelům obnovu ztracených tokenů. Je důležité si uvědomit, že Coinbase si za službu obnovy bude účtovat 5% poplatek, takže uživatelé by si před použitím služby měli přečíst podmínky.