Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Co znamená audit ZK-EVM společnosti Polygon pro společnost Matic?

Co znamená audit ZK-EVM společnosti Polygon pro společnost Matic?

Polygon (dříve známý jako Matic Network) je řešení pro škálování na 2. vrstvě pro Ethereum. Je navrženo tak, aby pomáhalo Ethereu škálovat tím, že vývojářům umožňuje vytvářet a nasazovat decentralizované aplikace (dApps) na své platformě. Společnost Polygon nedávno oznámila, že její ZK-EVM (Zero-Knowledge Execution Virtual Machine) prochází auditem.

Audit provádí externí firma Quantstamp. Tento audit je důležitý, protože pomůže zajistit, aby byl ZK-EVM bezpečný a spolehlivý. Pomůže také zajistit, že ZK-EVM je v souladu s průmyslovými normami a předpisy.

Audit je důležitý pro uživatele systému Polygon, protože pomůže zajistit, že jejich transakce jsou bezpečné a spolehlivé. Pomůže také zajistit, že ZK-EVM je v souladu s průmyslovými normami a předpisy. To pomůže zajistit, aby uživatelé mohli platformě důvěřovat a s důvěrou ji používat.

Stručně řečeno, audit platformy ZK-EVM společnosti Polygon je důležitým krokem k zajištění její bezpečnosti a spolehlivosti. Pomůže zajistit, aby uživatelé mohli platformě důvěřovat a s důvěrou ji používat.