Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Co stojí za konfliktem Binance s obchodníkem s kryptoměnami Coinmamba?

Co stojí za konfliktem Binance s obchodníkem s kryptoměnami Coinmamba?

Binance je oblíbená kryptoměnová burza, která se nedávno dostala do sporu s obchodníkem s kryptoměnami známým jako Coinmamba. Společnost Coinmamba byla obviněna z manipulace s trhem a využívání zdrojů Binance pro svůj vlastní prospěch. To přimělo společnost Binance přijmout opatření na ochranu svých uživatelů před aktivitami společnosti Coinmamba. Společnost Binance zablokovala účty společnosti Coinmamba, zmrazila její prostředky a varovala uživatele před aktivitami tohoto obchodníka. Společnost Binance také podnikla právní kroky proti společnosti Coinmamba a obvinila ji z manipulace s trhem a dalších nezákonných aktivit.

Společnost Coinmamba tato obvinění odmítla a tvrdí, že není zodpovědná za žádnou manipulaci s trhem ani nezákonné činnosti. Obvinili také společnost Binance, že se na ně nespravedlivě zaměřila a využívá jejich zdroje ve prospěch svých vlastních zájmů.

Společnost Binance na obvinění reagovala prohlášením, že se zavázala chránit své uživatele před jakoukoli nekalou činností. Rovněž uvedla, že v případě potřeby bude proti společnosti Coinmamba nadále podnikat právní kroky.

Celkově lze říci, že společnost Binance podniká kroky na ochranu svých uživatelů před aktivitami společnosti Coinmamba. Podniká také právní kroky proti obchodníkovi, aby ochránila své uživatele a své vlastní zájmy.