Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Člen Výkonné rady ECB zkoumá nedostatky kryptofinancí

Člen Výkonné rady ECB zkoumá nedostatky kryptofinancí

Rychlé shrnutí:

  • Člen Výkonné rady ECB Yves Mersch diskutoval o základních nedostatcích kryptofinancí. Podle něj je kvůli nedostatečné regulaci a absenci centrální autority obtížné kryptoměnám důvěřovat. Mersch se rovněž domnívá, že nedostatek transparentnosti a neexistence jednotného právního rámce ztěžují používání kryptoměn.

Vysvětlení

Kryptoměny se v posledních letech stávají stále populárnějšími, stále však existují některé zásadní nedostatky, které je třeba odstranit. O těchto nedostatcích nedávno hovořil ve svém projevu člen Výkonné rady Evropské centrální banky (ECB) Yves Mersch. Podle něj je kvůli nedostatečné regulaci a absenci centrální autority obtížné kryptoměnám důvěřovat. Domnívá se také, že nedostatečná transparentnost a neexistence jednotného právního rámce ztěžují používání kryptoměn.Mersch se domnívá, že nedostatek regulace a neexistence ústředního orgánu ztěžují důvěru v kryptoměny. Domnívá se, že neexistence jednotného právního rámce ztěžuje používání kryptoměn, protože je obtížné zjistit, jaké jsou právní důsledky jejich používání. Domnívá se také, že kvůli nedostatečné transparentnosti je obtížné kryptoměnám důvěřovat, protože je obtížné zjistit, kdo za nimi stojí a jaké jsou jeho záměry.Mersch se domnívá, že kvůli nedostatečné regulaci a neexistenci ústředního orgánu je obtížné kryptoměnám důvěřovat. Domnívá se, že neexistence jednotného právního rámce ztěžuje používání kryptoměn, protože je obtížné zjistit, jaké jsou právní důsledky jejich používání. Domnívá se také, že kvůli nedostatečné transparentnosti je obtížné kryptoměnám důvěřovat, protože je obtížné zjistit, kdo za nimi stojí a jaké jsou jeho záměry.Mersch se domnívá, že kvůli nedostatečné regulaci a neexistenci ústředního orgánu je obtížné kryptoměnám důvěřovat. Domnívá se, že neexistence jednotného právního rámce ztěžuje používání kryptoměn, protože je obtížné zjistit, jaké jsou právní důsledky jejich používání. Domnívá se také, že kvůli nedostatečné transparentnosti je obtížné kryptoměnám důvěřovat, protože je obtížné zjistit, kdo za nimi stojí a jaké jsou jeho záměry.Celkově se Mersch domnívá, že kvůli nedostatečné regulaci a neexistenci centrální autority je obtížné kryptoměnám důvěřovat. Domnívá se, že neexistence jednotného právního rámce a nedostatečná transparentnost ztěžují používání kryptoměn. Je přesvědčen, že tyto problémy je třeba vyřešit, aby se kryptoměny staly obecněji přijímanými a důvěryhodnými.

Zdroj informací

www.cryptoglobe.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn