Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » ChatGPT: Umělá inteligence pro začátečníky i pokročilé v oblasti kryptoměn.

ChatGPT: Umělá inteligence pro začátečníky i pokročilé v oblasti kryptoměn.

ChatGPT je platforma umělé inteligence, kterou mohou nadšenci do kryptoměn využívat k zábavě, například k psaní rapových písní o Bitcoinu (BTC). Její využitelnost v oblasti kryptoměn však přesahuje rámec zábavy a zasahuje do sféry vzdělávání a přijímání kryptoměn. ChatGPT vytváří odpovědi podobné lidským odpovědím na otázky v rozsáhlé škále témat, včetně blockchainu a kryptografických technologií, a umožňuje tak začátečníkům seznámit se s pojmy, jako je proof-of-work (PoW) a těžba Bitcoinu. Chatbot dokáže zjednodušit složité koncepty a prezentovat je způsobem vhodným pro začátečníka, což jednotlivcům i firmám usnadňuje začátky s používáním kryptoměn a zvyšuje míru jejich přijetí. ChatGPT může také poskytnout náhled na budoucí chování konkrétních kryptoměn, například na možnou cenu Shiba Inu (SHIB) nebo tokenu XRP v roce 2030, a také se vyjádřit k právní bitvě mezi Komisí pro cenné papíry Spojených států (SEC) a společností Ripple. S dalším rozvojem svých schopností by ChatGPT mohl být schopen pomáhat pokročilejším uživatelům kódovat boty a terminály pro obchodování s kryptoměnami a také jim pomáhat s chytrými kontrakty, a tím jim umožnit aktivně se podílet na budování inovativního odvětví.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

XRP (Ripple)

Zdroj informací

finbold.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.