Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Charles Hoskinson reaguje na kritiku svého zájmu o koupi CoinDesku a navrhuje „dluhopisy pravdy

Charles Hoskinson reaguje na kritiku svého zájmu o koupi CoinDesku a navrhuje „dluhopisy pravdy

Charles Hoskinson, zakladatel společnosti Cardano (ADA), reagoval na kritiku svého zájmu o koupi kryptoměny a zpravodajského portálu CoinDesk zaměřeného na blockchain. Ve videu streamovaném 26. ledna Hoskinson vysvětlil svůj záměr přepracovat žurnalistiku změnou motivační struktury. Tvrdil, že současný systém se řídí penězi, nikoliv pravdou, a navrhl zavedení „dluhopisů pravdivosti“, které by zavedly finanční postih za nepřesnou žurnalistiku. Cas Piancey ze společnosti Protos to kritizoval jako „směšné“ a napsal článek s názvem „Opinion: Charles Hoskinson by byl tím nejhorším, co se CoinDesku mohlo stát.

Hoskinson argumentoval tím, že fact-checkery akceptujeme, dokud s námi politicky souhlasí, ale „když se mýlí, není odvolání“. Zavedení finanční pobídky za pravdivost článku je podle něj napadáno proto, že ohrožuje současný systém. Naznačil také, že kritika jeho myšlenek dokazuje, že je na správné cestě.

Hoskinson již dříve potvrdil svůj zájem o koupi CoinDesku, aby jeho současný model přetvořil na kombinaci zpravodajské a komunitní platformy. Věří, že to povede k větší hloubce, vzájemnému hodnocení, přesnosti, odpovědnosti a důsledkům za lhaní z politických nebo finančních důvodů. Doufá, že to povede ke spolehlivějšímu a přesnějšímu zdroji zpráv a informací.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Cardano

Zdroj informací

finbold.com ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.