Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Charles Hoskinson obviňuje Ranu Neunera z neetické a neobjektivní žurnalistiky týkající se společnosti Cardano (ADA)

Charles Hoskinson obviňuje Ranu Neunera z neetické a neobjektivní žurnalistiky týkající se společnosti Cardano (ADA)

Charles Hoskinson, zakladatel kryptoměny Cardano (ADA), nedávno označil Rana Neunera z YouTube za nečestné a neobjektivní zpravodajství. Ve svém tweetu Hoskinson obvinil Neunera z propagace zprávy o rizikovém kapitálu, která zkresluje aktivity vývojářů v Cardanu. To vyvolalo diskuse v kryptografickém prostoru o otázkách integrity kolem Neunerova zpravodajství, přičemž někteří poznamenali, že Cardano má ve skutečnosti velmi málo vývojářů, kteří budují v rámci ekosystému, přestože má relativně vysoký počet vývojářů základního protokolu. Hoskinson tvrdil, že Neuner se pouze snaží „prodat svou vlastní knihu“, a dodal: „Máte štěstí, že nejste v USA. My zde stíháme finanční zločiny.“ Cardano zůstává osmou největší kryptoměnou podle tržní kapitalizace.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Cardano

Zdroj informací

u.today ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.