Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Charles Hoskinson navrhuje „dluhopisy pravdy“ pro reformu žurnalistiky: Charles Hoskinson navrhuje plán na reformu žurnalistiky prostřednictvím finančních pobídek.

Charles Hoskinson navrhuje „dluhopisy pravdy“ pro reformu žurnalistiky: Charles Hoskinson navrhuje plán na reformu žurnalistiky prostřednictvím finančních pobídek.

Charles Hoskinson, zakladatel společnosti Cardano (ADA), nedávno reagoval na kritiku svého zájmu o koupi kryptoměny a zpravodajského portálu CoinDesk zaměřeného na blockchain. Ve videu streamovaném 26. ledna Hoskinson vysvětlil svůj záměr přepracovat žurnalistiku změnou motivační struktury. Tvrdil, že současný systém žurnalistiky je řízen penězi a postrádá hloubku, vzájemné hodnocení, přesnost, odpovědnost a důsledky za lhaní. K řešení tohoto problému Hoskinson navrhl „dluhopisy pravdivosti“, které by zavedly finanční postih za nepřesnou žurnalistiku. Upozornil na přijatý koncept ověřovatelů faktů, ale tvrdil, že neexistuje žádný opravný prostředek, když se mýlí. Naznačil také, že kritici se bojí změny a vyložení peněz na stůl za věci, které píší a říkají. Hoskinson poprvé potvrdil svůj zájem o koupi CoinDesku s cílem přetvořit jeho současný model na směs zpravodajské a komunitní platformy ve videu vysílaném 20. ledna.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Cardano

Zdroj informací

finbold.com ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.