Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Changpeng Zhao: DEXy jsou to, co potřebuje kryptografický průmysl, PancakeSwap a Uniswap mají většinu uživatelů a hodnoty uzamčené.

Changpeng Zhao: DEXy jsou to, co potřebuje kryptografický průmysl, PancakeSwap a Uniswap mají většinu uživatelů a hodnoty uzamčené.

Generální ředitel Binance Changpeng Zhao nedávno prohlásil, že kryptografický průmysl potřebuje více decentralizovaných burz (DEX). Je přesvědčen, že ačkoli DEXy mohou být chybné, jsou přesně tím, co odvětví potřebuje. Na adresu návrhu, že by Binance měla vytvořit hybridní platformu krypto burzy, Zhao uvedl, že technologie blockchain v současné době postrádá potřebnou propustnost. Poznamenal také, že DEXy mohou čelit problémům s hackery a exploity.
PancakeSwap, významná DEX, nedávno zahájila provoz jak na řetězci BNB, tak na Ethereu (ETH). Zhao uvedl, že odvětví potřebuje více možností DEX a že PancakeSwap má většinu uživatelů, zatímco Uniswap má většinu celkové hodnoty uzamčenou. Řekl také, že propustnost blockchainu zatím není na takové úrovni a že zajistit bezpečnost fondů a zajistit, aby protistrana obchodu dostala zaplaceno a nikdo nemohl systém podvést, se snadněji řekne, než udělá.