Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Cena Terra Luna Klesá na 2,00 USD po Zprávě o „Rizikovém Varování“ Binance

Cena Terra Luna Klesá na 2,00 USD po Zprávě o „Rizikovém Varování“ Binance

Cena Terra Luna dnes klesla na 2,00 USD, přičemž za posledních 24 hodin se altcoin propadl až o 10 %. Jeho současná úroveň představuje 11% pokles za týden, ačkoli za posledních 30 dní zůstává v plusu o 58 %, což z něj činí jednu z nejvýkonnějších mincí v první stovce kryptoměn podle tržní kapitalizace. Tento pokles následuje po zprávě, že burza Binance aktualizovala „rizikové varování“, které poskytuje zákazníkům při obchodování s altcoinem, přičemž nyní burza uživatele informuje, že „token byl v poslední době předmětem negativních zpráv/informací“. Tato změna podtrhla možnost, že LUNA nebude nikdy považována za „normální“ nebo „bezpečnou“ kryptoměnu, a proto se možná nebude moci vrátit na své dřívější výšiny.

Technická analýza grafu LUNA podle všeho naznačuje, že je nyní v pozici, kdy bude v blízké budoucnosti opět stoupat. Její index relativní síly (fialový) vyskočil v posledních dnech z hodnoty pod 30 téměř na 50, což naznačuje, že by mohla znovu nabýt hybnosti. Mezitím jeho 30denní klouzavý průměr (červený) pravděpodobně dosáhl dna ve vztahu k 200dennímu průměru (modrý), což znamená, že může v blízké budoucnosti opět růst – spolu s cenou společnosti LUNA.

Základní ukazatele společnosti LUNA však zůstávají do značné míry nezajímavé. Aktualizované varování Binance před riziky pro LUNA je méně závažné, ale komunitě Terra 2.0 se stále nelíbí, že burzy varují obchodníky před riziky držení LUNA. Toto podezření se možná nikdy nezmění, vzhledem k tomu, že její zakladatel Do Kwon skutečně zůstává na útěku. Zdá se, že existuje jen málo zásadních důvodů domnívat se, že LUNA v dohledné době zažije silnou a trvalou rally. Objevily se návrhy na podporu růstu společnosti Terra 2.0, které však většinou nezískaly příznivce. Jedinou skutečnou naději na výrazný růst LUNA mají umělé, komunitou vedené pumpy, které jsou notoricky nepředvídatelné a nestálé. Proto nyní možná není nejlepší čas na nákup společnosti LUNA.