Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Cena kryptoměny Shiba Inu inspirované memy má podle kryptoměnové komunity vzrůst o 30 % do konce měsíce.

Cena kryptoměny Shiba Inu inspirované memy má podle kryptoměnové komunity vzrůst o 30 % do konce měsíce.

Kryptoměnová komunita předpovídá, že cena kryptoměny Shiba Inu ($SHIB) inspirované memy do konce měsíce vzroste. Podle CoinMarketCap průměr téměř 1200 členů kryptoměnové komunity naznačuje 30% nárůst ze současné ceny 0,00000816 USD na 0,00001084 USD za token. Platforma však upozorňuje, že historická přesnost komunity je pouze 68 %.
Býčí nálada na kryptoměně je způsobena rostoucím počtem držitelů kryptoměny inspirované memy. SHIBArmy v posledních několika týdnech přidávala 600 nových peněženek denně, a to i v době medvědího trhu v oblasti kryptoměn. Kromě toho medián doby, po kterou uživatelé na Coinbase drží kryptoměnu inspirovanou memy, než ji prodají nebo přesunou na externí adresu, překročil 200denní hranici, což naznačuje trend akumulace. Shiba Inu je 12. nejoblíbenější kryptoměnou na platformě, přičemž investoři sázejí na to, že nabídka této kryptoměny se díky plánu spalování vyprázdní, aby se její cena zvýšila, zatímco její přijetí poroste.