Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Cena Cardano (ADA) vzrostla o 18 % díky likvidaci krátkých pozic a pozitivnímu vývoji na trhu

Cena Cardano (ADA) vzrostla o 18 % díky likvidaci krátkých pozic a pozitivnímu vývoji na trhu

Cardano (ADA) zaznamenalo v posledních dvou dnech prudký nárůst ceny, když z pondělních minim pod 0,35 USD vzrostlo o téměř 18 % na hodnotu těsně nad 0,4050 USD. Za tímto růstem stojí směs likvidací krátkých pozic, stlačování krátkých pozic a pozitivních titulků/vývojů z poslední doby týkajících se zdraví a růstu ekosystému Cardano. Dan Gambardello, zakladatel společnosti Crypto Capital Venture, se vyjádřil, že je nepravděpodobné, že by americká Komise pro cenné papíry a burzy považovala tuto kryptoměnu za cenný papír, a to vzhledem k tomu, že její ICO proběhlo v Japonsku a není k dispozici americkým investorům, a také vzhledem k nedávnému rozhodnutí soudce, že sekundární prodej tokenu LBRY LBC není cenným papírem. Cardano nedávno prošlo významnou aktualizací nazvanou „Valentine Upgrade“, zatímco hodnota obchodů uzamčených (TVL) v chytrých kontraktech v síti Cardano nadále roste v důsledku nedávného spuštění nadkolateralizovaného algoritmického stablecoinu Djed (DJED) společností Cardano. Analýza kryptoanalytické společnosti Santiment rovněž naznačuje, že v posledních týdnech došlo k masivnímu nárůstu velrybích transakcí. Pokud ADA dokáže smysluplně prorazit směrem vzhůru zónu 0,39-0,44 USD, zejména maxima z přelomu října a listopadu na úrovni 0,44 USD, pak se otevírají dveře pro rychlou rally nad 0,50 USD a směrem k maximům z léta 2022 poblíž 0,65 USD. Obchodníci s kryptoměnami by měli zvážit diverzifikaci a možná by měli zvážit další tokeny s vysokým potenciálem, například ty, které v předprodeji prodávají slibné nadějné krypto projekty.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Cardano

Zdroj informací

cryptonews.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.