Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Cena bitcoinu stoupá nad 17 000 dolarů, objem obchodů dosahuje 15 miliard dolarů a začíná nová rallye

Cena bitcoinu stoupá nad 17 000 dolarů, objem obchodů dosahuje 15 miliard dolarů a začíná nová rallye

Rychlé shrnutí:

  • Objem obchodů s bitcoinem vystřelil na 15 miliard dolarů, což jeho cenu posunulo nad 17 000 dolarů. Analytici se domnívají, že by to mohl být začátek nové rallye. Nárůst objemu obchodů je připisován institucionálním investorům.

Vysvětlení

V poslední době zaznamenal bitcoin prudký nárůst objemu obchodů, který dosáhl 15 miliard dolarů. To způsobilo, že jeho cena vzrostla nad 17 000 USD, což je významný milník. Analytici se domnívají, že by se mohlo jednat o začátek nové rallye, neboť nárůst objemu obchodů byl připsán institucionálním investorům. To je pro kryptoměnu pozitivní znamení, protože institucionální investoři budou Bitcoin držet spíše dlouhodobě. To by mohlo vést ke stabilnější ceně, což by bylo výhodné jak pro investory, tak pro uživatele Bitcoinu.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Zdroj informací

cryptonews.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn