Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Celostátní omezení plateb na kryptoměnovou burzu Binance

Celostátní omezení plateb na kryptoměnovou burzu Binance

Nationwide, jedna z největších bank ve Spojeném království, nedávno oznámila omezení plateb kartou na Binance, jednu z největších kryptografických burz na světě. Toto opatření bylo podle banky přijato s cílem zajistit bezpečnost zákazníků. Binance je známá svou bezpečností a má rezervní fond SAFU ve výši 1 miliardy dolarů na pokrytí případných hackerských útoků nebo jiných potíží. Prošla také značnou kontrolou tohoto prostoru a poskytuje Proof of Reserves, který ukazuje její aktiva. Navzdory tomu se společnost Nationwide rozhodla vyčlenit Binance a omezit platby.

Britské banky se ke kryptografické frontě stavěly pomalu a bývaly nechvalně známé svým protikryptografickým postojem. Barclays stále označuje převody na kryptografické subjekty jako „podezřelé“, zatímco HSBC se snaží rozvíjet kryptografické služby. Vláda Spojeného království oznámila plány na regulaci kryptografických služeb, ale nepřijala opatření, která by bankám zabránila v diskriminaci kryptografických služeb. Ve Francii mají komerční banky zakázáno odmítat bankovní účty nebo blokovat platby.

Klienti Nationwide mohou pro své kryptografické potřeby přejít do jiné banky. Revolut a BitPanda jsou dva příklady bank, které jsou ke kryptoměnám přátelské. Vláda Spojeného království musí řešit toto kvazi zákonodárství ze strany bank, aby zajistila, že klienti budou mít přístup ke svým finančním prostředkům.

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza Binance

Zdroj informací

www.trustnodes.com ⧉

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.