Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Cathie Woodsová je nakloněna bitcoinu a DeFi

Cathie Woodsová je nakloněna bitcoinu a DeFi

Rychlé shrnutí:

  • Cathie Woodová, generální ředitelka společnosti Ark Invest, je nakloněna bitcoinu a decentralizovaným financím (DeFi). Je přesvědčena, že Bitcoin a DeFi mají potenciál narušit tradiční finanční systém. Wood není fanouškem fondu Soft Bank Vision Fund (SBF).

Vysvětlení

Cathie Woodová, generální ředitelka společnosti Ark Invest, je známou investorkou v oblasti kryptoměn. Nedávno se vyjádřila, že je nakloněna bitcoinu a decentralizovaným financím (DeFi). Woodová se domnívá, že tyto dvě technologie mají potenciál narušit tradiční finanční systém. Podělila se také o svůj názor na fond Soft Bank Vision Fund (SBF) a uvedla, že není jeho fanouškem.Woodová věří, že Bitcoin a DeFi mohou poskytnout mnohem efektivnější a transparentnější systém finančních služeb. Vyzdvihla také potenciál DeFi poskytnout přístup k finančním službám těm, kteří jsou v současné době z tradičního finančního systému vyloučeni. Woodová věří, že tyto technologie mohou pomoci snížit náklady na finanční služby a učinit je tak dostupnějšími pro všechny.Woodová je rovněž přesvědčena, že Bitcoin a DeFi budou v budoucnu dále růst. Věří, že tyto technologie mají potenciál způsobit revoluci v poskytování finančních služeb. Wood je přesvědčen, že Bitcoin a DeFi budou i nadále narušovat tradiční finanční systém a poskytovat efektivnější a transparentnější služby.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Zdroj informací

beincrypto.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn