Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Caroline Ellison najala bývalého vrchního kryptoregulátora SEC

Caroline Ellison najala bývalého vrchního kryptoregulátora SEC

Rychlé shrnutí:

  • Caroline Ellison, investorka do blockchainu a kryptoměn, najala bývalého vrcholného regulátora SEC. Bývalá regulátorka Valerie Szczepaniková byla hlavní poradkyní SEC pro digitální aktiva a inovace. Szczepaniková bude Ellisonovi radit v oblasti investic do kryptoměn a regulačních strategií.

Vysvětlení

Valerie Szczepaniková, bývalá starší poradkyně pro digitální aktiva a inovace v americké Komisi pro cenné papíry (SEC), byla najata Caroline Ellisonovou, investorkou do blockchainu a kryptoměn. Szczepaniková bude Ellisonové radit v oblasti investic do kryptoměn a regulačních strategií.Szczepanik byl několik let vrchním kryptoregulátorem SEC a byl zodpovědný za vývoj regulačního rámce SEC pro digitální aktiva. Byla také zodpovědná za donucovací opatření SEC proti ICO a dalším aktivitám souvisejícím s kryptoměnami. Szczepaniková opustila SEC v dubnu 2021.Ellison je známým investorem v oblasti blockchainu a kryptoměn. Investovala do několika projektů založených na blockchainu, včetně decentralizované finanční platformy (DeFi) založené na Ethereu, MakerDAO. Je také zakládajícím členem Blockchain Association, obchodní organizace, která se zasazuje o přijetí technologie blockchain.Díky odborným znalostem Szczepanika bude Ellison moci činit informovanější rozhodnutí, pokud jde o investice do kryptoměn a blockchainových projektů. Szczepanikovy zkušenosti v oblasti kryptoměn také pomohou společnosti Ellison orientovat se ve stále se měnícím regulačním prostředí.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

FTX Token

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza FTX

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn