Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Cardano dosáhlo milníku 5 000 chytrých smluv po aktivaci hard forku Alonzo

Cardano dosáhlo milníku 5 000 chytrých smluv po aktivaci hard forku Alonzo

Cardano zaznamenalo prudký nárůst počtu chytrých kontraktů nasazených ve své síti a poprvé překročilo hranici 5 000. Tento nárůst je připisován zavedení hard forku Alonzo v prosinci 2020, který umožnil síti podporovat chytré kontrakty. Podle Cardano Blockchain Insights se počet chytrých smluv na Cardano pohyboval na začátku prosince kolem 4 000 a od té doby vzrostl a překročil 5 000. Nadace Cardano Foundation odhalila, že v lednu síť dále rostla, bylo zaznamenáno více než 60,2 milionu transakcí a nasazeno přes 7,66 milionu nativních tokenů. Kryptoměnová komunita stanovila pro tento měsíc pro Cardano býčí cenový cíl, přičemž průměr téměř 1 800 členů kryptoměnové komunity ukazuje na cenu platformy chytrých kontraktů, která se bude do konce února obchodovat na úrovni 0,45 USD. Historická přesnost komunity je však něco málo přes 48 %, přičemž nedávné údaje ukazují, že v září a říjnu 2022 byla na úrovni přibližně 60 %, aby v prosinci dosáhla 6,8 %. V lednu pak prudce vzrostla na více než 80 %.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Cardano

Zdroj informací

www.cryptoglobe.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.