Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Cardano DeFi TVL se v roce 2021 vyšplhá na 104 milionů

Cardano DeFi TVL se v roce 2021 vyšplhá na 104 milionů

Prostor decentralizovaných financí (DeFi) Cardano zaznamenal v roce 2021 výrazný nárůst celkové zablokované hodnoty (TVL). Na začátku roku se TVL pohyboval kolem 49 milionů dolarů a od té doby se více než zdvojnásobil a blíží se 104 milionům dolarů. Tento růst lze přičíst zhodnocení ceny kryptoměny Cardano, která se posunula z přibližně 0,25 USD na zhruba 0,39 USD. Kromě toho k prudkému nárůstu TVL přispělo také spuštění algoritmického stablecoinu Djed ($DJED) poháněného technologií Cardano. Poměr rezerv pro $DJED překročil krátce po spuštění 600 %, přičemž investoři do jeho základních rezerv přesunuli více než 30 milionů $ADA, aby zhruba za týden vytěžili přes 11,8 milionu DJED. Vedoucím protokolem Defi podle TVL na Cardano je decentralizovaná burza Minswap s celkovou uzamčenou hodnotou 34,3 milionu dolarů. Za ním následuje konkurenční DEX WingRiders a protokol zajištěného dluhu Indigo s 16,3 milionu USD, respektive 15,9 milionu USD v TVL. Rostoucí celková uzamčená hodnota přichází v době, kdy počet chytrých kontraktů nasazených na Cardano překročil hranici 5 000. Tento prudký nárůst TVL a chytrých kontraktů dokládá rostoucí popularitu prostoru DeFi na platformě Cardano.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Cardano

Zdroj informací

www.cryptoglobe.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.